SERVER 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ  26/6/2017

18:00 - 19:00 "Ο ΣΚΛΑΒΟΣ" ΙΣΑΑΚ ΜΠΑΣΕΒΙΤΣ ΣΙΝΓΚΕΡ (ραδιοφωνικό βιβλίο, μέρος 11/11)
19:00 - 20:00 "ΣΗΤΕΙΑΚΑ"Μ.ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ (ραδιοφωνικό βιβλίο, μέρος 11/22)
20:00 - 22:00 "ΦΙΛΟΥΜΕΝΑ ΜΑΡΤΟΥΡΑΝΟ"Ε.ΝΤΕΦΙΛΙΠΟ (ραδιοφωνικό θέατρο)
22:00 - 00:00 ''ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ'' με τον ΓΙΩΡΓΟ ΚΡΙΤΣ

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ 
18:00 - 00:00 ΕΛΕΝΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 
14:00 - 15:00 ΒΙΒΛΙΟ Α
15:00 - 16:00 ΒΙΒΛΙΟ Β
16:00 - 17:00 ΒΙΒΛΙΟ Γ
17:00 - 19:00 ''ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΣΚΟΡΠΙΟΥ'' με τον ΒΑΣΙΛΗ ΣΚΟΡΠΙΟ
19:00 - 21:00 ''ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ'' με τον ΔΗΜΗΤΡΗ WOLF
21:00 - 23:00 ''ΜΙΛΑ ΚΑΛΑ,ΜΙΛΑ ΩΡΑΙΑ'' με τον ΓΙΩΡΓΟ SINGER
23:00 - 01:00 ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ

ΤΡΙΤΗ

14:00 - 15:00 ΒΙΒΛΙΟ Α
15:00 - 16:00 ΒΙΒΛΙΟ Β
16:00 - 17:00 ΒΙΒΛΙΟ Γ
17:00 - 19:00 "ILLEGAL TUESDAY'' με την ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
19:00 - 21:00 ''ΡΑΒΕ ΞΗΛΩΝΕ'' με τον ΡΑΦΤΗ
21:00 - 23:00 ''FOR THOSE ABOUT TO ROCK'' με το NEON KNIGHT
23:00 - 01:00 ''KEEP THE BLUES ALIVE'' με τον ΔΗΜΗΤΡΗ ΛΕΣΙΝΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ

14:00 - 15:00 ΒΙΒΛΙΟ Α
15:00 - 16:00 ΒΙΒΛΙΟ Β
16:00 - 17:00 ΒΙΒΛΙΟ Γ
17:00 - 19:00 ''ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΕ ΑΠΟΨΗ'' με την ΔΗΜΗΤΡΑ
19:00 - 21:00 ''ROOTS REGGAE'' με τον ΔΗΜΗΤΡΗ RASTA
21:00 - 23:00 ''ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑΣ'' με την ΚΑΤΕΡΙΝΑ
23:00 - 01:00 ''PURE ROCK'' με τον JONNY

ΠΕΜΠΤΗ

14:00 - 15:00 ΒΙΒΛΙΟ Α
15:00 - 16:00 ΒΙΒΛΙΟ Β
16:00 - 17:00 ΒΙΒΛΙΟ Γ
17:00 - 19:00 ''ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ'' με τον π.ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
19:00 - 21:00 ''I EAT MUSIC EVERYDAY'' με τους MAKH - ΚΑΤΕΡΙΝΑ
21:00 - 23:00 ''ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ/ΠΑΛΙΟ ΛΑΙΚΟ''
23:00 - 01:00 ''ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ'' με τον ΓΙΩΡΓΟ SINGER

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

14:00 - 15:00 ΒΙΒΛΙΟ Α
15:00 - 16:00 ΒΙΒΛΙΟ Β
16:00 - 17:00 ΒΙΒΛΙΟ Γ
17:00 - 19:00 ''CONFUSED LAB'' με την ΛΑΜΠΡΙΝΗ
19:00 - 21:00 ''NERD FM'' με τον ELEANOR RIGBY
21:00 - 23:00 "ΤΑ ΣΚΟΤΕΙΝΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΤΟΥ ΠΟΘΟΥ" με τους LARRY & WENDY
23:00 - 01:00 ''LOUDER AND PROUDER'' με τους Dr.DEL-GOR

ΣΑΒΒΑΤΟ
17:00 - 19:00 ''ΑΠΟΔΡΑΣΗ'' με τον ΘΩΜΑ
19:00 - 21:00 ''ΑΝΕΝΤΑΧΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΚΗΝΗ'' με τον ΓΙΩΡΓΟ ΚΡΙΤΣ
21:00 - 23:00 "Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ"με τον  GRANDMASTER GEORGE
23:00 - 01:00 ''AFTER SEX MUSIC'' με τον ΠΑΝΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00 - 19:00 "ΑΔΙΚΙΟΛΟΓΗΤΩΣ ΠΑΡΩΝ" με τον ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ  SPIRAL
19:00 - 21:00 ''ΣΕ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΤΡΟΧΙΑ'' με την ΜΥΡΣΙΝΗ
21:00 - 23:00 ''ΣΤΙΓΜΕΣ'' με την ΠΟΠΗ
23:00 - 01:00 ''ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ'' με την ΕΛΕΝΑ